admin

July 1, 2022

Tirana Art Fest mbyll edicionin e VII. Shkolla e talenteve shpallet Gjimnazi Qemal Stafa. | Lista e plotë e fituesve!

Tirana Art Fest 7 ishte një prej projekteve më të mëdha të kryeqytetit gjatë këtij viti që mbrëmjen e djeshme u përmbyll me sukses me një […]
June 2, 2022
tIRANA aRT fEST 7

Përfundojnë Minispektaklet, zbuloni emrat e gjysmëfinalistëve!

Pas afro 30 ditësh përgatitje të yjeve të Tiranës, mini-spektaklet e Tirana Art Fest 7 kanë përmbyllur fazën e fundit. Shumë nxënës te talentuar nga shkolla […]
May 24, 2022

Zbulohen datat e Minispektakleve

Tirana Art Fest ka mbërritur në fazën Çerek Finale. Pas më shumë se 20 ditë prova në ambientet e Qendrës TEN, të rinjtë e shkollave të […]
May 3, 2022

Kalendari i provave për disiplinat Këngë dhe Kërcim

Duke filluar nga nesër, datë 4 Maj, ora 16.00 në ambjentet e Qëndrës TEN do të nisin provat për disiplinat e Këngës dhe Kërcimit.      Ndërsa […]
May 3, 2022

Fituesit e fazës së parë në disiplinën e Multimedia

Pasi jemi njohur me fituesit e disiplinave të Këngës, Instrumentave dhe Kërcimit ka mbërritur momenti të zbulojmë emrat e fituesve të disiplinës së Multimedias. Aplikimi për […]
April 30, 2022

Tirana Art Fest 7, Lista e plotë me të kualifikuarit e fazës së Audicioneve!

Pas nje rrugëtimi pesë ditor me pjesëmarrjen e mbi 400 nxënësve nga 34 shkolla në të gjithë Tiranën, ka ardhur momenti që të zbulojmë emrat e […]
April 16, 2022

Fillon Tirana Art Fest 7

Kryeqyteti është gati të mirëpresë edicionin e shtatë të ‘Tirana Art Fest’, festivali rinor i Tiranës që bashkon më shumë se 400 të rinj të talentuar […]